Cesty do Ruska

Jednoduché, rychlé a levné zajištění letenek, víz, jídenek, ubytování a dalších služeb v celé Ruské federaci i dalších zemích bývalého SSSR.

Vlakové jízdenky po Rusku.

Díky přístupu do rezervačního systému Ruských drah vám nabídneme jízdenky na vlakové spoje po celém Rusku. Včetně dálkových přejezdů po Transsibiřské magistrále nebo rychlovlaku Sapsan mezi Moskvou a Sankt Petěrburgem. Je možné zakoupit jízdenky do všech cestovních tříd, tzn. jak do lůžkových kupé pro 2 - 4 cestujích, průchozích lehátkových vagónů (tzv. plackartnyje) i klasických sedačkových vozů na kratší vzdálenosti. 
zobrazit celý článek... 

Víza do Ruska snadno a rychle !

Zajišťováním víz se zabýváme od doby kdy byla pro české občany zavedena. Jejich vyřízení je u nás jednoduché, rychlé a levné. Pro nejčastěji vyřizované jednovstupové turistické vízum potřebujeme od žadatele pas, jedno foto pasového formátu a vyplněnou žádost. Na základě toho objednáme zvací dopis a vyřídíme vízum. Celková cena je 2 990 Kč, doba vyřízení 14 dnů, za příplatek je možné vyřízení do tří dnů.
zobrazit celý článek...

Víza za zvýhodněné ceny.

Pondělí 2. 5. 2016
Od 1.5. do 31.8. nabízíme zvýhodněné ceny za vyřízení ruských víz. Jednovstupové turistické vízum za 2 490 Kč při současném zakoupení letenky do Ruska nebo vlakové jízdenky po Rusku nebo samostatné vízum za 2 690 Kč.

celý článek...

Letenka k jízdence napříč Ruskem

Pátek 26. 2. 2016
Jestliže se chystáte projet celých 9 259 kilometrů z Moskvy do Vladivostoku po nejdelší železniční trati světa, můžeme vám kromě jízdenky a víza nabídnout i letenku za zajímavou cenu. 
Letenka z Praha do Moskvy a zpět z Vladivostoku přes Moskvu do Prahy je za 10 490 Kč, z Vídně je cena ještě o něco nižší - 10 890 Kč.  
celý článek...

MS v hokeji 2016 - Moskva, Petrohrad

Pondělí 1. 2. 2016
Zahájili jsme prodej cest na hokejové mistrovství světa, které se bude  konat od 6. do 22. května 2016 v Moskvě a Petrohradě. Český tým bude hrát základní skupinu v moskevském Ledovém paláci.
Můžeme zajistit letenky, ubytování, vstupenky i víza. Ať už jako jednotlivé služby tak i balíčky zahrnující všechny služby.
celý článek...

Sapsan - vlakem z Moskvy do Petrohradu za 4 hodiny

Pátek 1. 1. 2016
Jízdenka rychlovlakem Sapsan Vám umožní přepravit se rychle, pohodlně a levně z centra Moskvy do centra Petrohradu nebo naopak. Jednosměrná jízdenka stojí od 55 EUR a vlaky jezdí až 6 x denně.
celý článek...Od roku 1997, kdy jsme ve Frýdku-Místku otevřeli naši kancelář, se specializujeme na zajišťování individuálních cest ať už soukromých nebo služebních. Jsme schopni připravit cestu kamkoliv do světa nebo nabídnout samostatné cestovní služby - letenky, víza, ubytování, půjčení auta, přípravu programu. Postupně jsme také vytvořili 4 specializované weby zaměřené na naše hlavní destinace: www.NovyZeland.cz pro cesty na Nový Zéland a do dalších destinací v oblasti Jižního Pacifiku, www.Dubai.cz pro cesty do Spojených Arabských Emirátů, Ománu a dalších zemí na Arabském poloostrově, www.doRuska.cz pro Rusko a další postsovětské země a www.JizniAmerika.info pokrývající celý jihoamerický kontinet.

Další weby: www.doruska.cz | www.novyzeland.cz | www.dubai.cz | www.jizniamerika.info |  Všechna práva vyhrazena (c) 2012 | admin | realizace nextWEB